Contact

Is de scouting misschien ook iets voor jou?
Laat weten dat je een keertje langs wilt komen, je bent van harte welkom.
 
Het adres van onze blokhut is:
Scouting Schutgraaf Arnhem
Hannesstraatje 4
6843 NV Arnhem
Klik hier voor een kaartje

Post mag naar:
Scouting Schutgraaf Arnhem
p/a Richard van den Berg
Woerdenpad 5
6843 EL Arnhem

Wil je onze locatie bekijkenin verband met huur of heb je vragen over verhuur?
Mail dan onze contactpersoon verhuur Wouter Schuak: verhuur@schutgraaf.nl of laat een bericht achter op de verhuurtelefoon: 06-12034915
 
Onze speltakken zijn te bereiken via:

Speltak Leeftijd Samenstelling Contactpersoon Mailadres
Bevers 5-7 jaar Gemengd Monique van Woerden bevers@schutgraaf.nl
Meisjeswelpen 7-11 jaar Meisjes Rianne Leferink - Verheyen meisjeswelpen@schutgraaf.nl
Welpen 7-11 jaar Jongens Monique van Woerden welpen@schutgraaf.nl
Gidsen 10-15 jaar Meiden Elke Klaassen-Overdevest gidsen@schutgraaf.nl
Scouts 10-15 jaar Gemengd Jeroen Hendriks scouts@schutgraaf.nl
RSA 482 15-18 jaar Gemengd Arie Visser rsa482@schutgraaf.nl
Roverscouts vanaf 18 jaar Gemengd Wieneke Konings roverscouts@schutgraaf.nl
Stam2 vanaf 23 jaar Gemengd Jasper Wienk info@schutgraaf.nl
Radio Intresse Groep vanaf 16 jaar Gemengd Aart Nikkels

rig@schutgraaf.nl

Voor overige vragen mail je naar ons informatieadres
Mail naar: mailto:info@schutgraaf.nl